Profesjonalne Usługi Sprzątania Rokietnica Kompleksowo - Firma Sprzątająca Rokietnica Czyszczenie Mycie Doczyszczanie Sprzątanie Firm Biur Nagrobków Grobów Pominków Budynków Obiektów Bloków Mieszkań Domów

Witamy Państwa na naszej stronie. Jesteśmy rodzinną Firmą Sprzątającą wywodzącą się z Poznania. Sprzątaniem zajmujemy się od kilkunastu lat. Zaczynaliśmy jeszcze w czasach gdzie nie było ekologicznych środków czystości, obrotowych mopów czy maszyn czyszczących większych niż kosiarka. Wraz z rozwojem technologii nabieraliśmy doświadczenia, zgłębialiśmy techniki mycia okien, sprzątania biur, domów czy też doczyszczania podłóg. Czytaliśmy książki, odbywaliśmy szkolenia i z każdym dniem powoli stawaliśmy się ekspertami w sprzątaniu. Nie było to łatwe, ale dzięki temu sprzątanie czy mycie okien teraz nie ma przed nami żadnych tajemnic. Po tylu latach wystarczy nam szybki rzut oka, aby wiedzieć jak najlepiej zająć się Państwa nieruchomością. Posiadamy duże doświadczenie w sprzątaniu obiektów.

Nasi pracownicy to zarówno Panie jak i Panowie, którzy przechodzą u Nas szkolenia z efektywnego sprzątania, ekologicznego sprzątania, znajomości działania środków czystości oraz obsługi sprzętu i maszyn. Każdy nasz pracownik zanim pojawi się w Państwa firmie musi zdać nasz wewnętrzny egzamin z zakresu sprzątania i dopiero wtedy zostaje dopuszczony do pracy. Właśnie dlatego cały nasz zespół to profesjonaliści w sprzątaniu. Oczywiście jesteśmy otwarci również na rozmowy o sprzątaniu, chętnie podczas ustalania zakresu wytłumaczymy czy zademonstrujemy jak będzie wyglądało sprzątanie Państwa biura. Jesteśmy otwarci na godziny pracy, sprzątamy i myjemy okna od rana do wieczora. Mamy również nocne zmiany, które są przydatne podczas doczyszczania czy też potrzeby nagłego gruntownego sprzątania obiektu.

Zaufani pracownicy

Wiemy, że powierzając nam sprzątanie swojego biura obdarzają Nas Państwo zaufaniem. Dbamy o ochronę danych i sprzętu poprzez zaufanych pracowników oraz polisę OC dedykowaną dla usług sprzątających

Wysoka jakość sprzątania

Powierzając nam obiekt do sprzątania mogą być Państwo spokojni o czystość jak i jakość sprzątania, a wszystkie środki czystości są indywidualnie dostosowane do czyszczonych powierzchni

Indywidualne podejście

Wspólnie ustalimy zarówno zakres czynności, częstotliwość sprzątania jak i oczywiście godziny czy sposób wykonywania usługi sprzątania. Jesteśmy elastyczni i otwarci na rozmowy o sprzątaniu.

NASZA OFERTA OBEJMUJE TAKŻE

null

Mycie okien i witryn

null

Sprzątanie klatek schodowych

null

Sprzątanie terenów zewnętrznych

null

Sprzątanie po remoncie/budowie

null

Sprzątanie domów i mieszkań:

null

Maszynowe doczyszcznie

MYCIE OKIEN

Oczywiście wraz ze sprzątaniem mocno łączy się temat mycia okien i witryn, z pewnością mają je Państwo w swojej nieruchomości, a dzięki naszej Firmie Sprzątającej nie muszą się Państwo martwić o ich czystość. Jeśli sprzątamy na terenie danej nieruchomości mycie proponujemy w bardzo atrakcyjnej cenie, nawet do 40% taniej niż w standardowej ofercie! Myjemy okna zarówno standardowe jak i też te trudno dostępne. Dzięki Nam każde okno czy przeszklenie będzie krystalicznie czyste i co najważniejsze nie będzie miało żadnych smug.

Nasz rejon działania to sprzątanie Rokietnica oraz okolica do 30 kilometrów. Proponujemy cały dostępny zakres od zamiatania przez mycie posadzek po wymianę żarówek. Myjemy witryny sklepowe, przeszklenia czy nawet całe oszklone ściany biurowców. Nasz zakres usług to oczywiście nie tylko mycie okien, witryn czy sprzątanie obiektów. Zajmujemy się wszystkim co jest związane ze sprzątaniem.

Sprzątanie po budowie/remoncie

Podejmujemy się również usługi sprzątania po remoncie oraz po budowie. Dobrze wiemy co oznacza kurz pobudowany, który jest na terenie całej nieruchomości… Poradzimy sobie z nim. Mamy odpowiednie środki czystości i sprzęt renomowanych marek, więc sprzątanie po remoncie nie stanowi dla Nas żadnego kłopotu. Jeśli po remoncie zostały ślady farby, kleju czy silikon w łazience – z Naszą Firmą Sprzątającą to nie jest żaden problem. Potrafimy usunąć je tak, aby nie zniszczyć czyszczonej powierzchni. Sprzątanie po budowie jest czasochłonne, ponieważ wszystko robimy tak jak to powinno być zrobione, dbamy o to aby po naszej usłudze nie było już kurzu pobudowlanego. Możemy również zamówić kontener i opróżnić budowę ze wszystkich pozostałości. Jeśli nieruchomość jest już urządzona i wykończona, to po naszej wizycie mogą się Państwo od razu przeprowadzić, a czystość można sprawdzać testem białej rękawiczki.

Doczyszczanie maszynowe

Doczyszczamy maszynowo powierzchnie zarówno z betonu, kostki brukowej czy płytek jak i gres oraz lastriko. Doczyszczamy hale garażowe, klatki schodowe, schody czy nawet małe powierzchnie podłogi. Dzięki doczyszczaniu maszynowemu jesteśmy w stanie doczyścić każdy brud jaki będzie na podłodze. Możemy położyć warstwę polimeru, dzięki czemu Państwa podłoga będzie zawsze ładnie świecąca. Podejmujemy się również sprzątania klatek schodowych.

Tania Firma sprzątająca Rokietnica Tanie Usługi Sprzątania Rokietnica Cennik Sprzątanie Biur Firm Grobów Nagrobków Czyszczenie Doczyszczanie Podłóg Posadzek Budynków Polecane Firmy Sprzątające Rokietnica Cena Dobra opinia tania usługa sprzątania w Rokietnicy najlepsza firma sprzątająca w Rokietnicy z polecenia dobre opinie niskie ceny promocje i rabaty sprzątanie mieszkania domu po remoncie wynajmie sprzątanie szkół przedszkoli aptek gabinetów lekarskich Rokietnica tanio. Z polecenia wielu osób Firma Sprzątająca Rokietnica Usługi Sprzątania Nagrobków Grobów Czyszczenie Podłóg Posadzek Maszyną Maszynowo Doczyszczanie Rokietnica Usługa Sprzątania w Rokietnicy Polecane Najlepsze Firmy Sprzątające Rokietnica Tanio Cennik Dobre Opinie Sprzątanie Rokietnica dobre opinie niskie ceny bardzo wysoka jakość.: